Cyklo Kuchyňa, Bratislava

50 Bodov

Cyklo Kuchyňa, Bratislava

Obchod/servis

Dostupné po prihlásení

Cyklo Kuchyňa je komunitná svojpomocná cyklodielňa, v ktorej sa varia bicykle, jedlo a kultúra. Dobrovoľníci-cyklonadšenci sa stretávajú každú stredu po 18.00 v nových streetartových lodných kontajneroch pri Starom moste na petržalskej strane Dunaja, kde dávajú nový život starým bicyklom aj súčiastkam, organizujú rôzne cykloworkshopy, pomáhajú s opravou bicyklov, varia a rozdávajú rady aj dobrú náladu. V Cyklo Kuchyni sa návštevníci naučia opraviť si svoje bajky svojpomocne. K dispozícii sú tzv. open stands (otvorené stojany) kde si za dobrovoľný príspevok (slúžiaci na fungovanie dielne) požičajú náradie a skúsenejší mechanici im poradia, ako to spraviť. Cyklo Kuchyňa sa drží hesla recyklovať až do posledného šroubíku, preto tam nájdete plný sklad dielov a súčiastok ktoré inde nezoženiete. V priestoroch Cyklo Kuchyne často stretnete aj hrdinov z Cyklokoalície, ktorí neustále tlačia na kompetentné bratislavské úrady, aby výstavbe a zlepšovaniu cykloinfraštruktúry a rozvoju mestskej udržateľnej (cyklo)dopravy. Veľmi často možno počuť angličtinu, španielčinu, taliančinu i francúzštinu.

Otváracie hodiny:
streda 18:00 – 22:00 alebo vždy, keď veje vlajka.

Viac info: www.bike.kitchen a na Facebooku https://www.facebook.com/Cyklokuchyna/


Najbližšie body

Zoznam najbližších bodov záujmu v okolí je užitočný pri plánovaní trasy. Zobrazí sa Ti ale až po prihlásení do profilu. Ak profil ešte nemáš, registrácia je zadarmo.

 

Login
Ešte nemáš u nás účet?
Zaregistruj sa
Návštevou a používaním stránok Všetci na bajk súhlasíš s používaním cookies. Viac o cookies sa dozvieš tu: Viac informácií Rozumiem